KURSY I SZKOLENIA

PROGRAMY KURSÓW WSPINACZKOWYCH

Udział w kursie to nie tylko świetna przygoda, ale także duża ilość fachowej wiedzy i przede wszystkim świetna atmosfera. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która pomoże postawić Ci pierwsze kroki we wspinaniu, a także rozwinąć Twoje umiejętności w bardziej zaawansowanych kursach. 
Każda wyszkolona osoba to dla nas ogromna satysfakcja, gdyż wiemy, że pomogliśmy w osiągnięciu celu i spełnieniu marzeń.
Podczas szkolenia otrzymasz opiekę instruktora, który nauczy Cię pracy ze sprzętem i technik wspinania. 

Jeżeli chcesz zapisać się na kurs, posiadasz pytania odnośnie programu kursu lub potrzebujesz niestandardowej oferty, zapraszamy do kontaktu!

ALPINISTA PRZEMYSŁOWY

KURS PODSTAWOWY

Podstawowe szkolenie z technik alpinistycznych w pracach wysokościowych.

ALPINISTA PRZEMYSŁOWY

KURS ROZSZERZONY

Rozszerzone szkolenie z technik alpinistycznych w pracach wysokościowych.

DOSTĘP BUDOWLANY I LINOWY

Kurs przeznaczony dla pracowników wykorzystujących narzędzia takie jak: rusztowania, podesty, podnośniki i drabiny lub podczas pracy poruszają się po różnego rodzaju konstrukcjach jak maszty czy słupy.

SZKOLENIA DO PARKÓW LINOWYCH

W naszej ofercie posiadamy szkolenie zarówno dla instruktora parku linowego czyli osoby, która prezentuje klientom zasady korzystania ze sprzętu i przeszkód, a także dla ratownika parku linowego czyli osoby, która dociera do klienta i opuszcza go na ziemię w razie potrzeby.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Zakres, tematyka i czas trwania dostosowany indywidualnie pod potrzeby klienta. Cena ustalana indywidualnie, zależy od: zakresu tematycznego, liczby osób, miejsca szkolenia.

Szczegóły pod numerem telefonu